O mnie

Cześć. Miło Cię widzieć na mojej stronie. Bardzo się cieszę się, że tu trafiłeś. Mam na imię Paweł. Nie jestem profesjonalistą ale jak wielu, jestem fanem biegania. Od 2008 bieganie jest moją kuźnią charakteru. Dzięki pracy treningowej z klasycznego couch potato (klasycznego leniucha), zmieniłem się w osobę aktywną, poszukującą coraz to nowych wyzwań.

Moja waga przed podjęciem aktywności sportowej oscylowała w okolicach 103-105 kg (przy wzroście 182 cm). Wcześniej, miałem pięcioletnią przygodę z siłownią, co myślę pomogło w relatywnie szybkiej progresji wyników. Zawsze lubiłem sport choć muszę przyznać, iż bieganie kojarzyło mi się z totalnym umęczeniem i mało przyjemnymi doznaniami – wręcz katorżniczą robotą. O ironio – jak się okazało bieganie stało się dla mnie nałogiem i sposobem na życie.

Lubię pisać i dlatego piszę bloga, który jest dla mnie formą motywacji. Piszę nie tylko o bieganiu ale również o kwestiach, które mnie interesują, śmieszą i frasują – może znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie, nawet jeśli ze sportem Ci nie po drodze 🙂

Bardzo się cieszę że wpadłeś na runfun.com.pl i będę niezmiernie zadowolony jak się okaże, że to nie Twoja ostatnia wizyta.

Miłego czytania…..piona 🙂