img_1781Długo zabierałem się do tego wpisu. 2013 rok za chwilę będzie już za nami i trzeba by jakoś podsumować moje biegowe wyniki. Jest to fajna okazja do oceny ewentualnych postępów oraz popełnionych błędów, które każdy przecież ma na swoim koncie. Moje wyniki z tego sezonu przedstawiają się następująco:

ŁÓDŹ MARATON DBAM O ZDROWIE

IMG_288910 km – czas 38:02 brutto, 37:46 netto poprawa, patrząc na czas netto, to około 30 sek. Na dystansie 10 km to naprawdę niezły progres. Pobiegłem ten dystans jako trening pod superkompensację i bieg wyszedł naprawdę nieźle.

ORLEN WARSAW MARATHON

2013-04-21-04442,195 m Orlen Warsaw Marathon – 02:53:55 – poprawa wyniku o ponad 30 sek. Wcześniejszy rekord padł we Frankfurcie jesienią 2012 r. Dodatkowo, zwycięstwo w kategorii Pracownik Grupy Kapitałowej ORLEN. Poprawę wyniku oceniam tu na kosmetyczną choć muszę przyznać że cieszy zmiana cyfr z 54 na 53′ i zwycięstwo w GK. To taka mała próżność amatora 🙂

Naprawdę żałuję, że nie pobiegłem ani jednego biegu na dystansie półmaratońskim. Za to wynik z połówki podczas maratonu w Amsterdamie jest moim najlepszym rezultatem na tym dystansie- 1:25:15 (zdaje się)

20131018_172136Jeżeli chodzi o moje słabsze występy to przede wszystkim Amsterdam Marathon, który był naprawdę wspaniałą przygodą z wspaniałą atmosferą w gronie kolegów. Bieg ten, pomimo problemów na zawsze zostanie w mojej pamięci.

To tyle jeżeli chodzi o moje wyniki. Moja ocena zawsze będzie niesprawiedliwa bo subiektywna a znając siebie trudno mi będzie odtrąbić sukces gdyż zawsze najwięcej wymagam od siebie.

Głęboko wierzę, że współpraca w tym sezonie z Adrianem Kowalewskim i Marcinem Stando plus ciężka praca jaką zamierzam wykonać przyniesie fajne wyniki, o których będę mógł z radością napisać. Prawda jest taka że pisząc tego bloga sam na siebie bat ukręciłem bo czytelników przybywa i będę się napinał aby wstydu nie przynieść.Grunt to motywacja. HEHEHEHEHHEHEHE

Share:
Autor: Paweł Zawadzki
Hej. Jestem autorem bloga runfun.com.pl. Moją pasją jest między innymi bieganie, które z przerwami (raczej mniejszymi) uprawiam od 2008 roku. Cieszę się że zajrzałeś na moją stronę. Miłej Lektury :)